Кина 5 × 0,5 "Лиење анкери Со сива железо за пост Tensining и преднапрегнат фабрика и производители | Rotie Метал

5 × 0,5 "Лиење анкери Со сива железо за пост Tensining и преднапрегнат

Краток опис:

Product’s name: 5x0.5' Casting Anchors With Grey Iron For Post Tensining And Prestressing Ningbo Rotie is dedicated to the production of post tensioning and prestressing systems, an efficient structural reinforcement system that offers many benefits and repair applications in a variety of buildings. And it can be applied to all types of structures, including general buildings, bridges, decks, pavements and other geotechnical applications.The components that we produce mainly contain anchor he...


детали за производот

Тагови производ

Product’s name: 5x0.5' Casting Anchors With Grey Iron For Post Tensining And преднапрегнати

Ningbo Rotie е посветен на производство на пост за затегнување и преднапрегнат системи, ефикасен структурни засилување систем кој нуди многу бенефиции и поправка апликации во различни згради. И тоа може да се примени на сите видови на структури, вклучувајќи општи згради, мостови, палуби, тротоари и други компоненти геотехнички апликации.На кои ги произведуваме главно содржат сидро главата, за прицврстување на телото, клинови, berrals, итн

преднапрегнати

преднапрегање B

преднапрегнати C

преднапрегнати D

Испорака :
Стоката може да се испраќаат од страна на морето, воздухот, се изразува и патот итн

Испорака

Пакување :
Ние може да пакување на стоката од страна на plywooden случај, картон, ПЕ кеси, меур заврши и така натаму. се разбира, ние можеме да дизајнираме пакет, како на вашите барања.

Пакување

Информации
Ние сме на фабриката е основана во 2002 година, со над 10 години производство искуство и ISO сертифицирана компанија, е специјализирана за
-Machining
-Casting

-Изградба делови

-Mining делови
-Forging
-Stamping
-Injection
Ние сме стручни во OEM прецизност обработка делови.
Искрено се добредојдени сите домашни и странски пријатели да ја посетите нашата фабрика.
Ние сме во потрага очекуваме да соработуваме со вас во обработка делови.
Ако сакате да знаете повеќе, ве молиме проверете на www.rtmetalparts.com

Информации

сертификати
Имаме ISO 9001: 2008 сертификат итн

сертификати

Најчесто поставувани прашања:

1. П: може да се отвори 3D цртеж?
О: Да, ние може да се отвори сите цртање, ние имаме професионален инженер.

2. П: Што е со исплата?
А: Нашата плаќање е 30% од T / T во однапред, 70% од T / T пред превозот.

3. П: Што е на олово време?
А: Општо земено, нашата рок на испорака е околу 30 дена, што зависи од вашата цел количество

4. П: Може ли да се произведуваат производи во согласност со нашите цртежи и барања?
О: Да, ние може да го направи тоа.

5. П: Ако немаат цртеж, она што може да направи за мене?
О: Ако немате цртање, но имаат примероци, може да ни ги испратите. Ние ќе го провериме дали можеме да го направи тоа или не.

6. П: Може да ви дадат мојот лого или дел број на делови?
О: Да, можеме. Ве молиме дадете примерок или цртеж.

7. Ако имате било кој друг проблем, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време.


  • Тема:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас