Кина Проширување Шел користат за фабрика и производителите рударската индустрија | Rotie Метал

Проширување Шел користи за рударската индустрија

Краток опис:

Име на производот: Проширување Шел користи за прицврстување системи рударската индустрија Rotie и компоненти за рударство и примена тунелирање. Ningbo Rotie сидро системи се користи на различни начини во рударството и тунел конструкции и служат за да се оптимизира сообраќај правци или рудникот суровини. Зависи од изградбата систем кој се користи, геологијата на околните карпи и хидролошките услови под земја, ние нудиме различни сидро системи за да се исполнат одредени проекти requirements.which се сите customtai ...


детали за производот

Тагови производ

Име на производот: проширување Шелкористи за рударската индустрија

Rotie сидро системи и компоненти за рударство и примена тунелирање.

Ningbo Rotie сидро системи се користи на различни начини во рударството и тунел конструкции и служат за да се оптимизира сообраќај правци или рудникот суровини. Зависи од изградбата систем кој се користи, геологијата на околните карпи и хидролошките услови под земја, ние нудиме различни сидро системи за да се исполнат одредени проектот сите requirements.which се customtailored за задоволување на индивидуалните requirements.The проектот Главните производи на нашата посебен систем за прицврстување се проширување школка , рок завртки, бар конец, sperical ореви и така натаму.

индустрија

индустрија б

индустрија в

Испорака :
Стоката може да се испраќаат од страна на морето, воздухот, се изразува и патот итн

Испорака

Пакување :
Ние може да пакување на стоката од страна на plywooden случај, картон, ПЕ кеси, меур заврши и така натаму. се разбира, ние можеме да дизајнираме пакет, како на вашите барања.

Пакување

Информации
Ние сме на фабриката е основана во 2002 година, со над 10 години производство искуство и ISO сертифицирана компанија, е специјализирана за
-Machining
-Casting

-Изградба делови

-Mining делови
-Forging
-Stamping
-Injection 
Ние сме стручни во OEM прецизност обработка делови. 
Искрено се добредојдени сите домашни и странски пријатели да ја посетите нашата фабрика. 
Ние сме во потрага очекуваме да соработуваме со вас во обработка делови. 
Ако сакате да знаете повеќе, ве молиме проверете на www.rtmetalparts.com

Информации

сертификати
Имаме ISO 9001: 2008 сертификат итн

сертификати


  • Тема:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас