5×0,5′ Ankora derdhje me hekur gri për tendosje dhe paranderje

Përshkrim i shkurtër:

Emri i produktit: Ankorat e derdhjes 5x0,5' me hekur gri për tendosje dhe paranderje Ningbo Rotie është i përkushtuar për prodhimin e sistemeve të pastensionimit dhe paranderjes, një sistem përforcimi strukturor efikas që ofron shumë përfitime dhe aplikime riparimi në një sërë ndërtesash.Dhe mund të aplikohet në të gjitha llojet e strukturave, duke përfshirë ndërtesat e përgjithshme, urat, kuvertat, trotuaret dhe aplikime të tjera gjeoteknike. Komponentët që ne prodhojmë kryesisht përmbajnë spirancë ai...


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Emri i produktit: Spiranca derdhjeje 5x0,5' me hekur gri për tendosje dheParashtresa

Ningbo Rotie është i përkushtuar për prodhimin e sistemeve të pastensionimit dhe paranderjes, një sistem përforcimi strukturor efikas që ofron shumë përfitime dhe aplikime riparimi në një sërë ndërtesash.Dhe mund të aplikohet në të gjitha llojet e strukturave, duke përfshirë ndërtesat e përgjithshme, urat, kuvertën, trotuaret dhe aplikime të tjera gjeoteknike. Komponentët që ne prodhojmë përmbajnë kryesisht kokë ankorimi, trup ankorimi, pyka, gërvishtje, etj.

Parashtresa

Parashtresa B

Parashtresa C

Parashtresa D

Transporti:
Mallrat mund të transportohen nga deti, ajri, ekspres dhe rrugë etj.

Transporti

Paketimi:
Ne mund të paketojmë mallrat me kuti kompensatë, kartoni, çanta PE, mbështjellës flluskë etj.sigurisht , ne mund të dizajnojmë paketën si kërkesën tuaj .

Paketimi

kompania e Informacionit
Ne jemi fabrika e themeluar në vitin 2002, me mbi 10 vjet përvojë në prodhim dhe kompani të certifikuara ISO, është e specializuar në
- Përpunimi
-Që hedh

-Pjese ndertimi

-Pjese minerare
-Falsifikim
-Vulosje
-Injeksion
Ne jemi profesionistë në pjesët e përpunimit me saktësi OEM.
Ne mirëpresim sinqerisht të gjithë miqtë vendas dhe të huaj që të vizitojnë fabrikën tonë.
Ne mezi presim të bashkëpunojmë me ju në përpunimin e pjesëve.
Nëse dëshironi të dini më shumë, ju lutemi kontrolloni në www.rtmetalparts.com

kompania e Informacionit

Certifikatat
Ne kemi certifikimin ISO 9001:2008 etj.

Certifikatat

FAQ:

1. Pyetje: a mund ta hapni vizatimin 3D?
Përgjigje: Po, ne mund të hapim të gjithë vizatimin, ne kemi inxhinierin tonë profesionist.

2. Pyetje: po në lidhje me pagesën?
Përgjigje: Pagesa jonë është 30% nga T/T paraprakisht, 70% nga T/T para transportit.

3. Pyetje: Sa është koha?
Përgjigje: Në përgjithësi, koha jonë e dorëzimit është rreth 30 ditë, e cila varet nga sasia e porosisë tuaj

4. Pyetje: A mund të prodhoni produkte sipas vizatimeve dhe kërkesave tona?
A: Po, ne mund ta bëjmë këtë.

5. Pyetje: Nëse nuk kam vizatim, çfarë mund të bëni për mua?
Përgjigje: Nëse nuk keni vizatim, por keni mostrat, mund të na dërgoni.Ne do të kontrollojmë nëse mund t'ia dalim apo jo.

6. Pyetje: A mund të jepni logon time ose numrin e pjesës në pjesë?
A: Po, mundemi.Ju lutemi jepni mostrën ose vizatimin.

7. Nëse keni ndonjë problem tjetër, mund të ndjeheni të lirë të na kontaktoni në çdo kohë.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni